Ολοκληρώθηκε σήμερα 27 Ιουνίου 2021 το πρωτάθλημα παμπαιδων παγκορασίδων με την συμμετοχή 6 αθλητών του συλλόγου μας.

Ολοκληρώθηκε σήμερα 27 Ιουνίου 2021 το πρωτάθλημα παμπαιδων παγκορασίδων με την συμμετοχή 6 αθλητών του συλλόγου μας. Στα ατομικά αγωνίσματα η ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ Ναυσικά κατέκτησε την 2η θέση σε σύνολο 44 αθλητριών σε μια συνολικά  εξαιρετική παρουσία. Πολύ καλή παρουσία και για τα άλλα δυο κοριτσια ΠΑΠΠΑ Αλεξάνδρα και ΧΡΗΣΤΕΑ Χαρά όπου βρέθηκαν στην 27η και 34η θέση αντίστοιχα. Στα αγόρια ο μικρότερος αθλητης μας ΣΟΥΚΕΡΑΣ Νικόλας  ήταν για έναν ακόμη αγώνα καταπληκτικός κατακτώντας την 8η θέση σε σύνολο 50 αθλητών χάνοντας από τον μετέπειτα νικητή. Επίσης πολύ καλή εμφάνιση από τον ΣΤΕΡΓΙΟΥ Βασίλη και ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ Ιωάννη που κατέκτησαν την 19η και 39η θέση αντίστοιχα. Στα ομαδικά αθλήματα τα αγόρια μας κατέκτησαν την 4η θέση σε σύνολο 9 ομάδων και τα κορίτσια την 7η επίσης σε σύνολο 9 ομάδων.