Εξαιρετικές εμφανίσεις όλων των παιδιών στο κύπελλο ξίφους μονομαχίας που διοργανώθηκε στην Θεσσαλονίκη από 11 ως 13 Μαρτίου 2022.

Εξαιρετικές εμφανίσεις όλων των παιδιών στο κύπελλο ξίφους μονομαχίας  που διοργανώθηκε στην Θεσσαλονίκη από 11 ως 13 Μαρτίου 2022 . Στην κατηγορία παμπαιδων ο Νικόλαος Σουκερας κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο, ο Βασίλης Στέργιου την 6η θέση και ο Νικόλας Μιχάλης την 9η σε σύνολο 66 αθλητών. Στην κατηγορία παγκορασίδων η Χαρά Χρηστέα κατέκτησε 6η θέση η Παππα Αλεξάνδρα την 11η και η Βασιλική Λιατσου την 28η σε σύνολο 51 αθλητριών. Στην κατηγορία ανάπτυξης αγοριών ο Καραγκιουζης Γαβριήλ-Αγγελος κατέκτησε την 6η θέση και ο αζελης Νικόλαος την 12η σε σύνολο 32 παιδιών ενώ στην κατηγορία κοριτσιών η Σουκερα Κωνσταντίνα κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο και η Αζελη Βασιλειανα την 8η θέση σε σύνολο 28 παιδιών.